Оплата та доставка

Оплата

  • Безготівковим способом (наприклад кредитною карткою або в будь-якому відділенні банку сплативши рахунок, Приват24)

Даним способом Ви економите свої кошти і проводите оплату легким та сучасним шляхом. Ми виставляємо рахунок який прийде на Ваш емаил. Оплатити його можна кредитною карткою або роздрукувати та оплатити в будь-якому відділенні банку, а також за допомогою LiqPay, Приват24.

  • Накладним платежем (готівкою у відділенні транспортної компанії при отриманні замовлення)

Після отримання та огляду замовлення Ви можете розрахуватися за нього готівкою прямо у відділенні транспортної компанії.

 

 

Доставка

При отриманні замовлення Ви повинні переконатися в цілісності упаковки. При виявленні дефектів упаковки та товару Ви повинні виставити претензію транспортній компанії і повернути посилку.

Доставка можлива в інші країни за попередньою домовленістю з нашим консультантом.

  • Безкоштовна доставка

Якщо Ви зробили замовлення на суму 500 грн і більше ми безкоштовно доставимо його до відділення служби доставки Нової пошти у Вашому місті.
Доставка кур'єром додому оплачується покупцем в будь-якому випадку.

  • Доставка у відділення транспортної компанії Нова пошта

Ви зможете перевірити товар у відділенні і вже після цього розрахуватися за замовлення. Також можна просто забрати замовлення у відділенні якщо попередньо оплатите його зручним для Вас способом. Простежити посилку за номером декларації можна на сайті Нової пошти - Посилання.

  • Доставка кур'єром

Повідомте нашому консультанту або залиште в примітці до замовлення адресу на яку потрібно доставити замовлення і ми проінформуємо Вас про вартість і час доставки замовлення.