Вимоги до користування

Угода користувача

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту www.topdoc.in.ua (далі - «Сайт»).

1.Загальні умови

1.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.
1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди.
1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

 

 

2. Зобов'язання Користувача

 

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.
2.2. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій).
2.3. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове і можливо тільки після попереднього узгодження з Адміністрацією Сайту.
2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятими нормами моралі та моральності.
2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.
2.6. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникшими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має яких-небудь зобов'язань в зв'язку з такою рекламою.

3. Порядок оплати и доставки

Оплата

Даним способом Ви економите свої кошти і проводите оплату легким та сучасним шляхом. Ми виставляємо рахунок який прийде на Ваш емаил. Оплатити його можна кредитною карткою або роздрукувати та оплатити в будь-якому відділенні банку, а також за допомогою LiqPay, Приват24.

Після отримання та огляду замовлення Ви можете розрахуватися за нього готівкою прямо у відділенні транспортної компанії.

 

 

Доставка

При отриманні замовлення Ви повинні переконатися в цілісності упаковки. При виявленні дефектів упаковки та товару Ви повинні виставити претензію транспортній компанії і повернути посилку.

Доставка можлива в інші країни за попередньою домовленістю з нашим консультантом.

Якщо Ви зробили замовлення на суму 500 грн і більше ми безкоштовно доставимо його до відділення служби доставки Нової пошти у Вашому місті.
Доставка кур'єром додому оплачується покупцем в будь-якому випадку.

Ви зможете перевірити товар у відділенні і вже після цього розрахуватися за замовлення. Також можна просто забрати замовлення у відділенні якщо попередньо оплатите його зручним для Вас способом. Простежити посилку за номером декларації можна на сайті Нової пошти - Посилання.

Повідомте нашому консультанту або залиште в примітці до замовлення адресу на яку потрібно доставити замовлення і ми проінформуємо Вас про вартість і час доставки замовлення.

4. Порядок повернення товару належної якості

4.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
4.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
4.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

5. Інші умови

5.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
5.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
5.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягаючим примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
5.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

 

 

Згода на обробку та захист персональних даних

Оформляючи замовлення Користувач, погоджується на обробку та використання своїх персональних даних (зокрема, на використання, внесення в базу даних, поширення, передачу третім особам, доповнення або інша зміна, видалення та інші дії, які може здійснювати Адміністрація Сайту з персональними даними в письмовій (паперової), електронній чи іншій формі), включаючи, але не обмежуючись наступними даними: ім'я, прізвище, по батькові, дата народження, паспортні дані, особисте зображення (фото і відео), контактні дані (адреси, телефон), а також інша інформація , які реалізуються Адміністрацією сайту або третіми особами за допомогою цього веб-сайту, а також з метою захисту прав споживачів і з метою ведення Адміністрацією сайту господарської діяльності, ведення статистики, з метою ведення бухгалтерського та податкового обліку, для комунікації і договірних відносин з державними органами, контрагентами та іншими третіми особами в ході здійснення господарської діяльності, для дотримання внутрішніх правил та процедур в процесі діяльності Сайту, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству.

Крім зазначеного вище, Користувач надає свою згоду на те, що в разі необхідності, персональні дані можуть бути оброблені і переслані (передані) третім особам в рамках реалізації мети, зазначеної вище. Крім того, Користувач підтверджує свою згоду на те, що персональні дані можуть бути передані поза національними кордонами України і будуть видимі в країнах, в яких менш строгі правила захисту персональних даних, ніж в Україні. Користувач цим визнає, що внесення персональних даних в базу (бази) даних, передача, поширення, зміна і інша обробка Сайтом персональних даних Користувача з вищезазначеною метою не вимагає додаткового повідомлення про такі дії.